Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ετικέτα Σχολείου eTwinning για το 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

Ετικέτα Σχολείου eTwinning για το 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε, ότι το σχολείο μας τιμήθηκε από την Εθνική Υπηρεσία με την ετικέτα σχολείου eTwinning για το σχολικό έτος 2021-22. Αυτό σημαίνει ότι το σχολείο μας αναγνωρίστηκε στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο. Είναι επιβράβευση των πρωτοπόρων και καινοτόμων δράσεων των συναδελφισσών, κ.Βεργή Στυλιανής και της κ.Ευκρατίδου Ευαγγελίας και των μαθητών/τριών που συμμετείχαν.

Τα σχολεία που τιμήθηκαν με τον τίτλο αυτόν είναι πρωτοπόρα και αναγνωρίζονται ως ηγέτες σε τομείς όπως τους εξής:

Εδώ είναι ο κατάλογος των σχολείων που τιμήθηκαν με την Ετικέτα Σχολείου eTwinning για το έτος 2021-2022. Για να δείτε το δικό μας, επιλέξτε "Ελλάδα" από την αρχική λίστα με τις χώρες.