Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για το σχολείο μας

Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για το σχολείο μας

Με μεγάλη μας χαρά, εν μέσω της δύσκολης περιόδου που όλοι βιώνουμε, ενημερωθήκαμε από την Κεντρική Υπηρεσία Υποστήριξης του Ευρωπαϊκού προγράμματος eTwinning ότι το 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης συγκαταλέγεται στα σχολεία σε όλη την Ευρώπη, που τιμήθηκαν με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας. Ένα ακόμα στοιχείο που μας κάνει ιδιαίτερα υπερήφανους. Είχε προηγηθεί η διάκριση του σχολείου μας με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας.

Η ομάδα eTwinning αποτελείται από τις καθηγήτριες Βεργή Στέλλα και Ευκρατίδου Ευαγγελία. Πολλά συγχαρητήρια στις εκπαιδευτικούς μας, στους μαθητές και στις μαθήτριες που όλα αυτά τα χρόνια συμμετέχουν εθελοντικά, με τρομερή προθυμία σε τόσα αξιόλογα έργα. Ευχαριστούμε eTwinning! Να είμαστε όλοι γεροί να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας.