Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Βεβαιώσεις συμμετοχής

Βεβαιώσεις συμμετοχής

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι φέτος το σχολείο μας απονέμει βεβαίωση συμμετοχής σε όσα παιδιά συμμετείχαν στα δύο Πολιτιστικά Προγράμματα "Η Ζωή στα Χρόνια των Παππούδων μας" (υπεύθυνη: κ. Βεργή) και "Αναβιώνοντας Χορούς και Παραδόσεις της Ελλάδας" (υπεύθυνος: κ. Γκούμας) καθώς και το Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα eTwinning "Once Upon a Time..." (υπεύθυνες: κ. Βεργή, κ. Ευκρατίδου) που υλοποιήθηκαν φέτος στο σχολείο μας. Επίσης, δίνεται βεβαίωση συμμετοχής για το Πρόγραμμα Ανταποδοτικής Ανακύκλωσης (υπεύθυνη: κ. Σταμέλου) που ολοκληρώθηκε πέρυσι και χάρισε στο σχολείο μας τη 12 θέση σε όλη την Ελλάδα. Τέλος, για τους μαθητές μας της Γ' Γυμνασίου, απονέμουμε αναμνηστικό πάπυρο με ευχές και ημερομηνία συνάντησης των μαθητών (reunion) καθώς και μενταγιόν με το έτος αποφοίτησης. Στους μαθητές που έχουν συμμετάσχει στη φωτογράφιση, δίνεται και η ομαδική φωτογραφία τους.

Όσοι μαθητές δεν τα έχουν παραλάβει ακόμη, μπορούν να περάσουν από το σχολείο μας και να τα πάρουν.

Τζαβίδας Ιωάννης