Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ασφάλεια στο Διαδίκτυο - Διάλεξη για τους γονείς των μαθητών μας

Ασφάλεια στο Διαδίκτυο - Διάλεξη για τους γονείς των μαθητών μας

Αγαπητοί γονείς,

Σε μία προσπάθεια να βρίσκεται κοντά στις ανησυχίες των γονέων, το 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης σε συνεργασία με το Βρετανικό Συμβούλιο διοργανώνει μία ενημερωτική διάλεξη-εργαστήριο (workshop) με θέμα «Ασφάλεια στο Διαδίκτυο». Η διάλεξη θα είναι στα Ελληνικά και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου στις 5:00 το απόγευμα στην αίθουσα της Ψηφιακής τάξης με τη χρήση του διαδραστικού πίνακα και των tablet που διαθέτει το σχολείο μας.

Λόγω του περιορισμένου χώρου, ο αριθμός των συμμετεχόντων γονέων δε μπορεί να υπερβαίνει τους 20. Γι? αυτό παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή στο τηλέφωνο του σχολείου μας (2102856984) ή στο email του συλλόγου γονέων ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ). Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Εκ της Διευθύνσεως