Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μονοήμερης εκδρομής

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μονοήμερης εκδρομής

Θέμα: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μονοήμερης εκδρομής »

Το 4Ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης έχοντας υπόψη την με αρ. Γ2/12987/10-11-2011 Υ.Α. και την εγκύκλιο 5181/Γ7-1-2012 θα ήθελε να λάβει κλειστές προσφορές για την μονοήμερη εκδρομή των μαθητών και μαθητριών όλων των τάξεων του σχολείου.

Προορισμός:   Λουτράκι- Φάρος Ηραίου

Ημερομηνία:   Δευτέρα 11-05-2015

Αναχώρηση:   08:30

Επιστροφή:     21:30

Αριθμός συμμετεχόντων: περίπου 225 μαθητές και 12-15 συνοδοί εκπαιδευτικοί

Μεταφορικό μέσο: Λεωφορεία σε άριστη κατάσταση (πέντε των 50 θέσεων)

Παρακαλούμε το τουριστικό πρακτορείο:

1. Να παρέχει ασφάλιση που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

2. Να προσκομίσει υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε  ισχύ καθώς και όλα τα απαραίτητα έγγραφα που προβλέπει η νομοθεσία.

Καταληκτική ημερομηνία:  20-03-2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00.

ΤΖΑΒΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ